(0232) 461 46 12 - (0546) 232 35 62
Yargı Kararları
Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay kararlarını ilk önce siz öğrenin !
TÜMÜNÜ GÖR

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
İçerik
Nasıl Vekalet Verebilirim?
Avukatlık Vekaletnamesi bilgilleri randevunuz esnasında sizle paylaşılacaktır. Zira TC Kimlik Numarası içerdiğinden sitemizde paylaşılmamaktadır.
Vekaletname Vermek Riskli Mi , Ya Avukat Evimi Satarsa:)?
Biz avukatlara verdiğiniz vekaletnameler genel vekaletnamedir. Kısaca sizin davalarınız takip etmekten başka bir işlem yapılamamaktadır. Boşanma davanıza ilişkin bir vekaletname verdiğinizde bu vekaletname boşanacağınız kişinin adı ve sizin fotoğrafınızı içerir. Avukatlar sizin talimatınız olmaksızın işlem yapmazlar aksi durumda ağır ceza mahkemesinde yargılanırlar.

Sizden habersiz sizin malınızı satabilir mi? HAYIR

Sizden habersiz sizi boşayabilir mi ? HAYIR

Sizden habersiz size ait olanı tahsil edebilir mi? HAYIR

Rahat olun çünkü bizle çalışıyorsunuz 🙂

Davam uzun sürer mi, kaç celsede biter?
Müvekkillerimizin en çok sorduğu soruların başında ne kadar sürer sorusu geliyor. Bunun cevab her davaya göre sürenin değişeceğidir. Bir boşanma davası 5-6 celsede biterken , bir ceza davası çok daha uzun sürebilir. Bazen tebligatın yapılamaması sebebiyle aylarca uğraştığımız oluyor.
Biz nasıl bir büroyuz?
Biz butik bir büroyuz, onlarca elemanımız yok, altımda çalışan onlarca meslektaşım yok. Bizim özelliğimiz çok iş değil az iş alıp o işi hakkıyla yapmaktır. Davanız bizzat benim yazdığım dilekçelerle yürür , duruşmanıza bizzat girerim. 12 Yılın deneyime ve genç dinamizmine dosyanızı emanet edersiniz. Rahat olun çünkü bizle çalışıyorsunuz:)
Nasıl bir avukat seçmeliyim?
Cevap çok basit. Dürüst bir avukat seçin. Size duymak istediklerinizi değil , olumlu olumsuz tüm olasılıkları size anlatacak , sürece hakim ve sizle sürekli paylaşımda bulunan bir avukat seçmenizi tavsiye ederim. Davanın sonunda yüz yüze bakabilmek için dürüst avukat en doğru seçimdir.
Nasıl Randevu alabilirim?
0232 461 461 2 numaralı telefonumuzdan randevu alabilirsiniz. Randevunuza saatinde gelmenizi önemle rica ederiz. Adresimiz sitemizin en altındaki bölümde harita olarak da gösterilmektedir. Randevunuza gelirken davanıza ilişkin tüm belgeleri getirmenizi rica ederiz.
Vekalet ücreti ne kadar ve nasıl ödeme yapacağım ?
Vekalet ücretleri her dava için farklılık göstermektedir. Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi altında olmamak kaydıyla vekalet ücreti belirlenir. Ödeme nakit veya kredi kartıyla yapılabilir.
Avukatı mı her zaman arayabilir miyim?
Avukatınızı mesai saatleri içerisinde olmak kaydıyla her zaman arayabilirsiniz. Acil sorularınız için 0546 232 35 62 numaralı telefona mesaj yollayabilirsiniz. Mutlaka en hızlı şekilde size dönüş yapılacaktır